O nas

O nas

Udostępnij

Spółka ENTRAST to grupa osób z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania  projektami współfinansowanymi ze środków europejskich. Łączy nas wzajemne zaufanie oraz  zorientowanie na biznes. W pracy łączymy praktykę z nowoczesną wiedzą biznesową, którą wciąż rozwijamy i wzbogacamy o doświadczenia z prowadzonych projektów. Wspieramy naszych Klientów w realizacji wielowymiarowych, trudnych  i złożonych projektów, dzieląc się z nimi swoim doświadczeniem i wiedzą. Nasi kierownicy projektów doskonale komunikują się w zróżnicowanym środowisku biznesowym, pomagając Klientom w osiągnieciu  wyznaczonych celów.

W naszych zasobach są certyfikowani kierownicy projektów, biegli sądowi, audytorzy i inni analitycy o bogatych kompetencjach, wykształceniu i doświadczeniu zawodowemu.

Aby lepiej zademonstrować swoje kompetencje i rolę w swojej działalności zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

W celu zapewnienia naszym odbiorcom osiągniecie zamierzonych efektów biznesowych, stale ulepszamy naszą ofertę, dopasowując ją do aktualnych potrzeb danej branży. W ten sposób tworzymy innowacyjne podejście do Klienta, realizowane przez nas w formie rozwiązań wdrożeniowych, doradztwa i konsultingu, szkoleń oraz specjalistycznego coachingu.

Pomimo tego, że spółka jest nie ma istnienia wielu lat, to jej założyciele i partnerzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz liczne certyfikaty i uprawnienia, którzy od ponad 15 lat w sposób nowoczesny, elastyczny i efektywny sposób, świadczą usługi zakresie kompleksowego zarządzania projektami i nie tylko.

Sprawdź ofertę

Skip to content