O nas

O nas

Udostępnij

Spółka ENTRAST to grupa osób z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania  projektami współfinansowanymi ze środków europejskich. Łączy nas wzajemne zaufanie oraz  zorientowanie na biznes. W pracy łączymy praktykę z nowoczesną wiedzą biznesową, którą wciąż rozwijamy i wzbogacamy o doświadczenia z prowadzonych projektów. Wspieramy naszych Klientów w realizacji wielowymiarowych, trudnych  i złożonych projektów, dzieląc się z nimi swoim doświadczeniem i wiedzą. Nasi kierownicy projektów doskonale komunikują się w zróżnicowanym środowisku biznesowym, pomagając Klientom w osiągnieciu  wyznaczonych celów.

W naszych zasobach są certyfikowani kierownicy projektów, biegli sądowi, audytorzy i inni analitycy o bogatych kompetencjach, wykształceniu i doświadczeniu zawodowemu.

Aby lepiej zademonstrować swoje kompetencje i rolę w swojej działalności zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

W celu zapewnienia naszym odbiorcom osiągniecie zamierzonych efektów biznesowych, stale ulepszamy naszą ofertę, dopasowując ją do aktualnych potrzeb danej branży. W ten sposób tworzymy innowacyjne podejście do Klienta, realizowane przez nas w formie rozwiązań wdrożeniowych, doradztwa i konsultingu, szkoleń oraz specjalistycznego coachingu.

Spółka formalnie powstała w dniu 22 marca 2019 roku, ale jej właściciele oraz partnerzy posiadają co najmniej 20 letnie doświadczenie.

ENTRAST świadczy szeroki zakres usług z branży informatycznej i telekomunikacyjnej, takich jak:

 1. Doradztwo techniczne i biznesowe: pomagamy klientom w doborze odpowiednich rozwiązań technicznych i biznesowych dla ich potrzeb.
 2. Projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych: pomagamy w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych, takich jak systemy zarządzania bazami danych, systemy zarządzania relacjami z klientami (CRM) lub systemy do obsługi procesów biznesowych.
 3. Usługi sieciowe: świadczymy usługi związane z projektowaniem, budową i utrzymaniem sieci komputerowych i telekomunikacyjnych.
 4. Usługi z zakresu bezpieczeństwa: oferujemy usługi związane z ochroną danych i systemów przed atakami hakerskimi oraz innymi zagrożeniami.
 5. Usługi outsourcingu IT: oferujemy usługi zarządzania infrastrukturą IT dla klientów, którzy nie chcą lub nie mogą zatrudniać specjalistów informatycznych na pełen etat.

Poniżej zamieszczam obszar działalności z 2022-2023 roku:

Ponadto występujemy jako prelegenci na różnych konferencjach:

 1. Michał Pabich – prelekcja: Bezpieczeństwo danych firmowych – systemy DLP jako kompletne rozwiązanie ochrony przed utratą wrażliwych danych)
  źródło: https://gizycko.pl/konferencja-mazury-to-biznes-w-gizycku-relacja/
 2. Michał Pabich  – prelekcja: Cyberbezpieczeństwo, jako praca biegłego sądowego z zakresu informatyki
  – źródło: Agenda-konferencja-GIODO

 

Skip to content