O nas

O nas

Udostępnij

Spółka ENTRAST to grupa osób z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania  projektami współfinansowanymi ze środków europejskich. Łączy nas wzajemne zaufanie oraz  zorientowanie na biznes. W pracy łączymy praktykę z nowoczesną wiedzą biznesową, którą wciąż rozwijamy i wzbogacamy o doświadczenia z prowadzonych projektów. Wspieramy naszych Klientów w realizacji wielowymiarowych, trudnych  i złożonych projektów, dzieląc się z nimi swoim doświadczeniem i wiedzą. Nasi kierownicy projektów doskonale komunikują się w zróżnicowanym środowisku biznesowym, pomagając Klientom w osiągnieciu  wyznaczonych celów.

W naszych zasobach są certyfikowani kierownicy projektów, biegli sądowi, audytorzy i inni analitycy o bogatych kompetencjach, wykształceniu i doświadczeniu zawodowemu.

Aby lepiej zademonstrować swoje kompetencje i rolę w swojej działalności zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

W celu zapewnienia naszym odbiorcom osiągniecie zamierzonych efektów biznesowych, stale ulepszamy naszą ofertę, dopasowując ją do aktualnych potrzeb danej branży. W ten sposób tworzymy innowacyjne podejście do Klienta, realizowane przez nas w formie rozwiązań wdrożeniowych, doradztwa i konsultingu, szkoleń oraz specjalistycznego coachingu.

Spółka powstała 2019 roku, ale jej założyciele i partnerzy posiadają co najmniej 20 letnie doświadczenie i odpowiednie kompetencje.

Entrast może świadczyć szeroki zakres usług z branży informatycznej i telekomunikacyjnej, takich jak:

  1. Doradztwo techniczne i biznesowe: firma może pomagać klientom w doborze odpowiednich rozwiązań technicznych i biznesowych dla ich potrzeb.
  2. Projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych: firma może pomagać w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych, takich jak systemy zarządzania bazami danych, systemy zarządzania relacjami z klientami (CRM) lub systemy do obsługi procesów biznesowych.
  3. Usługi sieciowe: firma może świadczyć usługi związane z projektowaniem, budową i utrzymaniem sieci komputerowych i telekomunikacyjnych.
  4. Usługi z zakresu bezpieczeństwa: firma może oferować usługi związane z ochroną danych i systemów przed atakami hakerskimi oraz innymi zagrożeniami.
  5. Usługi outsourcingu IT: firma może oferować usługi zarządzania infrastrukturą IT dla klientów, którzy nie chcą lub nie mogą zatrudniać specjalistów informatycznych na pełen etat.

Poniżej zamieszczam obszar działalności z 2022 roku:

Ponadto występujemy jako prelegenci na różnych konferencjach:

Sprawdź ofertę

Skip to content