Członkowie ENTRAST udzielają się w środowisku w zakresie cyberbezpieczeństwa

Członkowie ENTRAST udzielają się w środowisku w zakresie cyberbezpieczeństwa

Udostępnij

Autorytet w cyberbezpieczeństwie Artur Markiewicz – konsultant, trener – cyberbezpieczeństwo Cyber Security Consultant w Trecom Group – doradztwo w zakresie rozwiązań, konsultacje, inicjator, konsultant i koordynator projektów związanych z bezpieczeństwem. Trener z tematu cyberbezpieczeństwa dla użytkowników, liderów, administratorów.

Rozmawiał jednym ze wspólników ENTRAST-u Michałem Pabichem.

Artur MARKIEWICZ to pomysłodawca, trener, szkoleniowiec, właściciel projektu „cyberkurs.online szkolenia, cyberbezpieczeństwo”.

Mentor pierwszych kroków w IT, kariery i ścieżki rozwoju dla osób wchodzących w IT i już tam obecnych, twórca projektu https://powiedzcospoinformatycznemu.pl sprawdzającego wiedzę #infoSEC;

Członek Zarządu Stowarzyszenia ISSA Polska Stowarzyszenie ds Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych;

  • Lider ds. Projektu Cyfrowy Skaut ISSA Polska, lider projektu Cyfrowy Skaut;
  • Twórca, Lider projektu #ISSAPolskalocal lokalnych społeczności ISSA Polska .local #ISSAPolskalocal;

Członek klubu „POZnaj Toastmasters – wtorek” trener warsztatu z przemówień publicznych, prowadzenia szkoleń, zdawania raportów, prezentacji dla zespołów wewnętrznych. Train the Trainer – Szkolenie podnoszące jakość prelekcji, szkoleń, raportowania i komunikacji w zespole. Warsztat stacjonarny dla osób, które chcą lepiej szkolić, prowadzić prelekcje, komunikować się z zespołem.

Comments are closed.
Skip to content